FIRMA ETJA

Firma Rozpoczęła swoją działalność pod nazwą w 1991 roku. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama naturalnych olejków eterycznych, naturalnych olejów nośnikowych oraz kompozycji zapachowych. Specjalizujemy się głównie w dystrybucji naturalnych olejków eterycznych i naturalnych olejów nośnikowych, które importujemy dla naszych klientów z najdalszych zakątków świata, m.in. z Australii, Afryki, Chin, Francji, Hiszpanii, Włoch, Rosji, oraz Indii. Dzięki jakości naszych produktów zyskaliśmy zaufanie klientów i cieszymy się nim do dziś. Byliśmy prekursorem aromaterapii w Polsce i nadal utrzymujemy się w czołówce dystrybutorów. We współpracy z firmą Herbacos S.C produkujemy również na bazie naturalnych olejków i wyciągów ziołowych oleje, balsamy do masażu, płyny do kąpieli oraz wanien z hydromasażem.

etja zioła

Nasi Klienci


Naszymi klientami są hurtownie farmaceutyczne, sklepy zielarskie, apteki, hotele, ośrodki rehabilitacyjno- wypoczynkowe, producenci wanien z hydromasażem, masażyści oraz tysiące klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą łączącą nowoczesne technologie produkcji z uzdrawiającą mocą roślin, wykorzystując przy tym doświadczenie branżowe i wieloletnie tradycje kultur z całego świata. Nasze produkty spełniają wszystkie normy polskie oraz międzynarodowej organizacji IFRA. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, za pośrednictwem których mogą Państwo czerpać energię z witalnych sił Natury.etja produkt

Nasza wizja

Istniejemy od ponad 27 lat na rynku aromaterapii w Polsce i dalej kultywujemy wieloletnie tradycje kultur z całego świata. Nasze naturalne olejki eteryczne oraz naturalne oleje nośnikowe są staranie wyselekcjonowane pod względem jakości, aby spełniły Państwa oczekiwania. Najważniejszą wartością dla nas jest profesjonalizm z jakim podchodzimy do klientów.

Misja firmy

Poprzez wysoką jakość naturalnych produktów naszym celem jest utożsamianie się z naturą i zdrowym stylem życia

Przyszłość firmy

Nie tylko doświadczenie i jakość są najważniejsze, aby mieć możliwość dalszego rozwoju i oferować nasze produkty klientom, musimy patrzeć się w przyszłość.

Przystosowując się do nowych potrzeb rynku chcemy zaoferować Państwu możliwość nabywania naszych naturalnych olejków eterycznych i naturalnych olejów nośnikowych przez sklep internetowy, gdzie w domowym zaciszu w łatwy sposób można zamówić produkty, a nasza firma profesjonalnie zajmie się realizacją i wysyłką zamówienia pod dany adres.

Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom i spowoduję powrót do ponownych zakupów w naszym sklepie – jako zadowoleni klienci.

Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu.