Olejki zapachowe

Bogactwo olejków zapachowych

Co kryje się pod nazwą olejków zapachowych? Olejki zapachowe są kompozycjami imitującymi naturalne olejki. Charakteryzują się bardzo złożonymi nutami zapachowymi. Uzyskanie ostatecznego zapachu jest rezultatem połączenia kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu odpowiednio dobranych składników.

Olejki zapachowe i odświeżanie powietrza

Większość używanych przez nas aromatów rozpylanych w powietrzu jest inspirowana nutą olejków zapachowych. Zazwyczaj zapachy, takie jak wanilia, kwiat pomarańczy, zielona herbata używane są w formie syntetyku. Jeśli chcesz nadać niepowtarzalny zapach swojemu pomieszczeniu, wybierz olejki zapachowe proponowane przez ETJA - nie ma to jak piękny zapach w swoim domu. To silne koncentraty, które są bardzo wydajne i w przystępnej cenie. 

Kompozycje zapachowe i ich zastosowanie

Olejki zapachowe do aromatyzacji pomieszczeń z powodzeniem stosuje się do kominków i podgrzewaczy. Dodatkowo możesz używać do wkładek, które umieszcza się w samochodzie, łazience, kuchni, czy szafie. Rozprowadzaj również w powietrzu za pomocą odkurzaczy, nawilżaczy i odświeżaczy w sprayu! Olejki zapachowe mają wiele ciekawych nut inspirowanych naturą. Kuszą nas przyjemnym aromatem.

Olejki zapachowe

Olejek Zapachowy "Bez"

5,69 zł
4 Opinie
OLEJEK ZAPACHOWY BEZ Kompozycja o zapachu kwiatów bzu.Pojemność 10 ml 
Olejki zapachowe

Olejek zapachowy Bawełna

5,69 zł
1 Opinie
OLEJEK ZAPACHOWY BAWEŁNA Wysokiej jakości kompozycja zapachowa. Posiada przyjemny, świeży, lekko słodki i bogaty zapach kwiatów bawełny. 
5,69 zł
OLEJEK ZAPACHOWY BIAŁE KWIATY  Kompozycja zapachu białych kwiatów. Pojemność: 10 ml 
Olejki zapachowe

Olejek zapachowy Kawa

5,69 zł
OLEJEK ZAPACHOWY KAWA  Wysokiej jakości kompozycja zapachowa. Posiada przyjemny słodki, mleczny, z delikatną nutą wanilii zapach kawy latte. 
Olejki zapachowe

Olejek zapachowy Rabarbar

5,69 zł
OLEJEK ZAPACHOWY RARBAR  Wysokiej jakości kompozycja zapachowa. Posiada słodko-owocowy zapach rabarbaru.