etja.jpg

Etja to polska marka produktów naturalnych, której działalność rozpoczęła się w 1991 roku. Firma z tradycjami jest tworzona przez pasjonatów olejków naturalnych, posiadających spore doświadczenie w branży jaką jest aromaterapia. Specjalizujemy się głównie w dystrybucji naturalnych olejków eterycznych i naturalnych olejów do pielęgnacji skóry, które przy współpracy z największymi firmami pozyskujemy z najdalszych zakątków świata, m.in. Indii, Australii, Rosji, Afryki, Indonezji, ale także Polski, Włoch i Francji. Dodatkowo produkujemy naturalne mydła potasowe, których receptura jest oparta o naturalne surowce. Nasze naturalne olejki, oleje i pozostałe produkty spełniają polskie normy dopuszczenia do obrotu, warunki IFRA, karty bezpieczeństwa, analizy laboratoryjne oraz są przebadane dermatologicznie. Dodatkowo Posiadają wymaganą rejestrację kosmetyczną CPNP zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. Przez ostanie 27 lat dzięki ciężkiej pracy, rozległym kontaktom i pozyskiwaniu surowców wysokiej jakości zyskaliśmy zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, które jest dla nas najważniejsze. 

olejki-eteryczne.jpgNaszymi klientami są hurtownie farmaceutyczne, sklepy zielarskie, apteki, hotele, ośrodki rehabilitacyjno- wypoczynkowe, producenci wanien z hydromasażem, masażyści oraz tysiące klientów indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości produktów za pośrednictwem których można poznać Świat Aromaterapii.

Sklep internetowy

Przystosowując się do nowych potrzeb rynku chcemy zaoferować Państwu możliwość nabywania naszych naturalnych olejków eterycznych i naturalnych olejów nośnikowych przez profesjonalny sklep internetowy www.etja.pl. Sklep on-line jest bardzo intuicyjny, został wzbogacony o nowe kategorie z dolegliwościami, które ułatwią zakup naszych naturalnych produktów. Realizacją i wysyłką pod wskazany adres zajmie się nasz profesjonalny zespół. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom i spowoduję powrót do ponownych zakupów w naszym sklepie – jako zadowoleni klienci.